Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Switch gigabitowy, 48-portowy TL-SG2452 RACK 19'' TP-Link

Kod produktu: 2572
Dokumenty do pobrania
Instrukcje 3.1 MB
Instrukcje 3.5 MB
Certyfikaty 57.0 KB
Karty katalogowe 515.4 KB
Pobierz wszystkie
Switch gigabitowy, 48-portowy TL-SG2452 RACK 19'' TP-Link
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Switch gigabitowy, 48-portowy TL-SG2452 RACK 19'' TP-Link
Specyfikacja techniczna


TP-LINK TL-SG2452
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Porty

48x portów RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)

4x sloty SFP 100/1000Mb/s

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)

100BASE-FX: MMF, SMF

1000BASE-X: MMF, SMF

Wentylacja

Tak, 2 wbudowane wentylatory

Zasilanie

100~240VAC, 50/60Hz

Pobór mocy

Maksymalnie: 40,1W (220V/50Hz)

Wymiary (S x G x W)

440 x 260 x 44mm (17,3 x 10,2 x 1,7 cala)

Wzdajność

Przepustowość

104 Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów 77,4 Mp/s
Tablica adresów MAC

8k

Ramki jumbo 10240 Bajtów
Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service

Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP

Obsługa 4 kolejek priorytetowania

Planowanie kolejkowania: SP, WRR, SP+WRR

Ograniczanie przepustowości w oparciu o Port/przepływ danych

Voice VLAN

Cechy przełącznika warstwy 2

IGMP Snooping V1/V2/V3

Agregacja portów(Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)

STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

Ochrona TC/Root

Wykrywanie połączeń loopback

Kontrola przepływu 802.3x

Sieci VLAN

Obsługa protokołu IEEE802.1Q, jednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VID

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2~L4

Adres IP, porty TCP/UDP

Bezpieczeństwo transmisji

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Funkcja Port Security

Funkcja Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Zarządzanie

Zarządzanie za pomocą graficznego interfejsu przez przeglądarkę internetową oraz przez wiersz poleceń

Obsługa SNMP v1/v2c/v3,zgodność z publicznymi bazami zarządzania MIB oraz prywatnymi bazami zarządzania MIB firmy TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Klient DHCP/BOOTP, Funkcja DHCP Snooping, DHCP Option82

Monitorowanie CPU

Funkcja Port Mirroring

Synchronizacja czasu: SNTP

Zintegrowana obsługa protokołu NDP/NTDP

Aktualizacja firmware: przez połączenie TFTP i Web

Diagnostyka systemu: test VCT

Logi systemu i publiczne bazy MIB

Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

Kabel zasilający

Instrukcja instalacji

Płyta CD

Zestaw elementów montażowych

Gumowe nóżki

Wymagania systemowe

Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS lub Linux

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

  • 1 520,28 zł
  • 1 236,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym

Switch gigabitowy, 48-portowy TL SG2452 RACK 19'' TP Link

  • porty: 
    • 48x RJ-45 (10/100/1000 Mbps, Auto negocjacja, Auto MDI/MDX)
    • 4x SFP (100/1000 Mbps)
  • przepustowość: 104 Gb/s
  • wielkość tablicy MAC: 8K
  • obsługiwane standardy: IEEE 802.3i, 802.3u, 802.3ab, 802.3z, 802.3ad, 802.3x, 802.1d, 802.1s, 802.1w, 802.1q, 802.1p
  • funkcje QoS
  • 4 kolejki priorytetowania
  • mocowanie RACK w komplecie
  • jednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VID
  • rozbudowane funkcje zabezpieczające (port security, storm control)
  • 2 wbudowane wentylatory
  • zarządzanie: interfejs, przeglądarka www, wiersz poleceń
  • zasilanie: 100 - 240V AC 50/60 Hz
  • max. pobór mocy: 40,1W
  • temperatura pracy: 0~40ºC
  • wymiary: 440 x 260 x 44mm
  • gwarancja: 24 miesiące

Switch TL-SG2452 to profesjonalne urządzenie sieciowe, które znajduje szerokie zastosowanie podczas pracy w rozbudowanych strukturach sieci dostępowych. Przełącznik wyposażony został w 48 gigabitowych portów RJ45 oraz 4 sloty SFP. Urządzenie cechuje się zastosowaniem nowoczesnych funkcji w dziedzinie ochrony oraz zarządzania ruchem w warstwie drugiej oraz zapewnia dużą wydajność przesyłania danych. Dzięki wsparciu technologii Plug&Play realna jest samoczynna detekcja podłączanego sprzętu i konfiguracja trybu pracy zapewniająca optymalną prędkość wymiany informacji. Bieżące raportowanie o aktualnym stanie całego urządzenia, jak i każdego z wykorzystywanych portów ethernet realizuje estetyczny panel z diodami LED. Uniwersalny kształt obudowy switcha 1000Mbps umożliwia pracę w pozycji wolnostojącej lub jako element większej instalacji zlokalizowanej w teleinformatycznej szafie rackowej.

Zastosowanie i wykorzystanie przełącznika 

Zarządzalny przełącznik TLSG2452 firmy TP-LINK jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Switch gigabitowy TL-SG2452 stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

 

TLSG2452 - Porty ethernet w switchu.

Zaawansowane funkcje QoS

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1p oraz DSCP.

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

W celu zwiększenia ilości możliwych zastosowań przełączniki TL-SG2452 wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

 

TL-SG2452 - Akcesoria dostępne w zestawie.

Rys.1 Akcesoria.

Specyfikacja techniczna:

TP-LINK TL-SG2452
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p

Porty

48x portów RJ45 10/100/1000Mb/s (Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)

4x sloty SFP 100/1000Mb/s

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)

100BASE-FX: MMF, SMF

1000BASE-X: MMF, SMF

Wentylacja

Tak, 2 wbudowane wentylatory

Zasilanie

100~240VAC, 50/60Hz

Pobór mocy

Maksymalnie: 40,1W (220V/50Hz)

Wymiary (S x G x W)

440 x 260 x 44mm (17,3 x 10,2 x 1,7 cala)

Wzdajność

Przepustowość

104 Gb/s

Szybkość przekierowań pakietów 77,4 Mp/s
Tablica adresów MAC

8k

Ramki jumbo 10240 Bajtów
Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service

Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP

Obsługa 4 kolejek priorytetowania

Planowanie kolejkowania: SP, WRR, SP+WRR

Ograniczanie przepustowości w oparciu o Port/przepływ danych

Voice VLAN

Cechy przełącznika warstwy 2

IGMP Snooping V1/V2/V3

Agregacja portów(Do 6 grup agregacji obejmujących do 4 portów każda)

STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

Ochrona TC/Root

Wykrywanie połączeń loopback

Kontrola przepływu 802.3x

Sieci VLAN

Obsługa protokołu IEEE802.1Q, jednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VID

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2~L4

Adres IP, porty TCP/UDP

Bezpieczeństwo transmisji

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Funkcja Port Security

Funkcja Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Zarządzanie

Zarządzanie za pomocą graficznego interfejsu przez przeglądarkę internetową oraz przez wiersz poleceń

Obsługa SNMP v1/v2c/v3,zgodność z publicznymi bazami zarządzania MIB oraz prywatnymi bazami zarządzania MIB firmy TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Klient DHCP/BOOTP, Funkcja DHCP Snooping, DHCP Option82

Monitorowanie CPU

Funkcja Port Mirroring

Synchronizacja czasu: SNTP

Zintegrowana obsługa protokołu NDP/NTDP

Aktualizacja firmware: przez połączenie TFTP i Web

Diagnostyka systemu: test VCT

Logi systemu i publiczne bazy MIB

Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

Kabel zasilający

Instrukcja instalacji

Płyta CD

Zestaw elementów montażowych

Gumowe nóżki

Wymagania systemowe

Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS lub Linux

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Poprzednie Następne Zapisz


0

0
Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję