Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Moduł światłowodowy SP-SM31010D-GP (Cisco & Others)

Kod produktu: 1869/C
Dokumenty do pobrania
Certyfikaty 460.4 KB
Karty katalogowe 337.5 KB
Pobierz wszystkie
Moduł światłowodowy SP-SM31010D-GP (Cisco & Others)
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Moduł światłowodowy SP-SM31010D-GP (Cisco & Others)
Wymiary


SP-SM31010D-GP - Wymiary modułu SFP GBC Photonics.

  • 473,55 zł
  • 385,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym

SFP+ SP-SM31010D-GP 10Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 10km

  • przesył sygnału:
    • światłowód jednomodowy - SM (9/125)
  • typ modułu: SFP+
  • rodzaj złącza: 2x LC (duplex)
  • prędkość transmisji: do 11.1Gbps
  • długość fali (TX/RX): 1310nm
  • odległość transmisji: do 10km
  • Hot-Pluggable
  • cyfrowa diagnostyka (Digital Diagnostic Monitoring - DDM)
  • zgodny:
    • ze specyfikacją SFF-8431
  • wymiary: 13.9x57.4x10.32mm (szer./dł./wys.)
  • gwarancja: 24 miesiące

Dostępne warianty modułu SFP


  • SP-SM31010D-GP (Netgear & Others) - Moduł bezproblemowo współpracuje z urządzeniami sieciowymi marki Netgear oraz z innymi wiodącymi producentami sprzętu sieciowego/telekomunikacyjnego (Wyjątek CISCO!).
  • SP-SM31010D-GP (CISCO & Others) - Moduł bezproblemowo współpracuje z urządzeniami sieciowymi marki CISCO oraz z innymi wiodącymi producentami sprzętu sieciowego/telekomunikacyjnego (Wyjątek Netgear!).

SP-SM31010D-GP to optyczny moduł SFP+ SM (Single-Mode 1310nm), który doskonale nadaje się do wykorzystania w instalacjach sieciowych i sieciach telekomunikacyjnych. Prezentowane urządzenie współpracuje ze światłowodami lub patchcordami jednomodowymi (transmisja typu "duplex", złącza LC) przesyłając dane z prędkością sięgającą 11,1 Gb/s na odległość do 10 kilometrów


Digital Diagnostic Monitoring - DDM

Układ diagnostyki cyfrowej DDM pozwala na monitorowanie parametrów pracy modułu, takich jak: napięcie zasilania, temperatura, czy moc sygnału.


Technologia Hot-Pluggable

Hot-Pluggable to technologia, umożliwiający instalowanie modułów w urządzeniach sieciowych, bez potrzeby odłączania zasilania.


Zgodność z normami

Moduł SFP został starannie wykonany i zgodny jest z specyfikacją SFF-8431. Z powodzeniem stosowany w sieciach FTTx.


 

Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję