Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

10-gigabitowy stackowalny switch, 28-portowy T3700G-28TQ

Kod produktu: 4984
Dokumenty do pobrania
Instrukcje 3.1 MB
Instrukcje 14.5 MB
Certyfikaty 375.9 KB
Karty katalogowe 398.9 KB
Pobierz wszystkie
10-gigabitowy stackowalny switch, 28-portowy T3700G-28TQ
Prześlij pytanie dotyczące produktu
10-gigabitowy stackowalny switch, 28-portowy T3700G-28TQ
Specyfikacja techniczna


TP-LINK T3700G-28TQ
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Porty

24 gigabitowe sloty RJ45 (Autonegocjacja/Auto-MDI/MDIX)

4 sloty Combo SFP

4 sloty SFP+ 10G (2 wbudowane i 2 opcjonalne sloty 10G SFP+)

1 port konsoli RJ45

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższy (do 100m)

100BASE-FX: MMF, SMF

1000BASE-X: MMF, SMF

10GBASE-LR

10GBASE-SR

Wentylatory

Tak, 4x

Ilość generowanego ciepła

214.96 BTU/h

Zasilanie

AC 100~240V, 50/60Hz

Maks. zużycie energii

63W (220V/50Hz)

Montaż

RACK 1U (uchwyty w komplecie)

Wymiary (szer./dł./wys.)

440x330x44mm (17.32x13x1.73 cala)

Physical Stacking

Konwertery SFP+ i kable miedziane (DAC)

TXM431-SR

TXM431-LR

TXC432-CU1M

TXC432-CU3M

Maksymalna ilość portów Stacking

2 SFP+

Ilość jednostek w stosie

8

Przepustowość portu stakującego

20Gb/s (full-Duplex)

Wydajność

Wydajność przełącznika

128Gb/s

Przepustowość

Do 320Gb/s przy 8 jednostkach w stosie protokołu

Szybkość przekierowań pakietów

95.2Mp/s dla przełącznika samodzielnego

Ramki jumbo

10240B

Tablica adresów MAC

32K

Bufor pakietów

16Mb

Ilość tras

12K

Ilość tras statycznych

256

Ilość interfejsów z adresami IP

128

Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service

Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard 802.1p

8 kolejek priorytetowania

Ustalanie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR

Limitowanie transmisji w zależności od portu, przepływu danych

Voice VLAN

Cechy przełącznika warstwy 2

IGMP Snooping V1/V2/V3

Obsługa protokołu LACP, zgodnie ze standardem 802.3ad (Do 32 grup agregacji, z 8 portami w grupie)

Protokół Spanning Tree STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

TC/Root Protect

Funkcja wykrywania pętli zwrotnych

Kontrola przepływu danych w standardzie 802.3x

Sieci VLAN

Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)

IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów, oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)

adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID

Ustalony zakres czasu

Bezpieczeństwo transmisji

Wiązanie IP-MAC-Port-VID

Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (w zależności od portu/adresu MAC), Radius,Guest VLAN

Ochrona przed atakami DoS

Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Zabezpieczenia portów

Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Cechy przełącznika L3

Maksymalna prędkość przekierowywania adresów IP

Routing statyczny

RIP v1, v2

OSPF v2

ECMP

PIM-SM/PIM-DM/IGMP

Serwer DHCP/DHCP Relay

ARP Proxy

VRRP

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI

SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82

Monitorowanie CPU

Port Mirroring

Synchronizacja czasu SNTP

Zintegrowany protokół NDP/NTDP

Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową

Diagnostyka: test VCT

Logi systemu i publiczne biblioteki MIB

Funkcja duplikowania obrazu

Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

Przełącznik

Kabel zasilający

Instrukcja instalacji

Instrukcja szybkiej instalacji

Płyta CD

Elementy montażowe

Gumowe nóżki

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

  • 6 137,70 zł
  • 4 990,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Produkty uzupełniające:

Switch TP-Link T3700G 28TQ JetStream

  • interfejs:
    • 24x port RJ45 (10/100/1000Mbps)
    • 4x combo SFP (1000Mbps)
    • 2x slot SFP+ (10Gbps)
  • przepustowość: 128Gbps
  • zasięg:
    • Ethernet: 100m
    • optyczny: zależny od modułu SFP
  • wielkość tablicy MAC: 32K
  • typ obudowy: desktop / RACK (uchwyty w zestawie)
  • technologia Physical Stacking
  • funkcje przełącznika warstwy 2 (L2, L2+)
  • zarządzanie przez www oraz wiersz poleceń
  • sygnalizacja optyczna LED pracy
  • obsługa: QoS L2/L3/L4, IGMP, standardów SNMP, RMON
  • rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch w sieci
  • wymienny zasilacz
  • zasilanie: AC 100~240V
  • wymiary: 440x330x44mm (szer./dł./wys.)
  • gwarancja: 24 miesiące

Przełącznik zarządzalny T3700G-28TQ L3 jest stworzony do budowy sieci skalowalnej, stabilnej i umożliwiającej szybki dostęp. Przełącznik wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ45, 4 gigabitowe porty Combo SFP i do 4 10-gigabitowych slotów SFP+ (2 wbudowane i 2 opcjonalne sloty 10G SFP+), zapewniając większą elastyczność w rozbudowie sieci. Przełącznik zarządzalny T3700G-28TQ L3 to niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie dla sieci korporacyjnych, uczelnianych i sieci oferowanych przez usługodawców internetowych.

Zaawansowane funkcje warstwy 3.

 

Zaawansowane funkcje warstwy 3

Routing statyczny/RIP/OSPF/ECMP/VRRP

Obsługa wielu protokołów routingu warstwy 3, wspierających skalowalność sieci.

PIM-SM i PIM-DM

Protokoły routingu multicast są gwarancją wydajnego routingu dla grup multicastowych.


Technologia Physical Stacking*

  • 8 jednostek - Technologia True Physical Stacking obsługuje do 8 jednostek, upraszczając zarządzanie siecią.
  • 192 GE - Do 192 GE, port combo SFP 32GB i 32 10G SFP+ w stosie
  • 1024 Gb/s - Do 1024Gb/s przepustowości przełącznika w przypadku agregacji łącz 
  • 1 adres IP - Możliwość przydzielenia tego samego adresu IP wszystkim jednostkom umożliwia łatwą konfigurację i zarządzanie

*wymagany dodatkowy moduł SFP+ TX432

 

Technologia Physical Stacking.


Szybkie połączenia 10G.

 

Szybkie połączenia 10G

  • Przesył danych o prędkości 10 gigabitów poprzez sloty SFP+
  • Do 4 slotów 10G SFP+*
  • 10-gigabitowe łącze nadrzędne Ethernet umożliwia aplikacjom, wymagającym dużej przepustowości, działanie wolne od zatorów i szybszy przesył danych
*Model T3700-28TQ obsługuje 2 wbudowane i 2 opcjonalne sloty 10G SFP+

Wymienny zasilacz i funkcja RPS

Moduł zasilania z możliwością wymiany podczas pracy urządzenia (PSM150) oraz opcjonalny zasilacz nadmiarowy (RPS150) minimalizują przestoje. Dwa źródła  zasilania uzupełniają się nawzajem, co umożliwia zbudowanie niezawodnej architektury sieci.

 

Wymienny zasilacz i funkcja RPS.

Specyfikacja techniczna:

TP-LINK T3700G-28TQ
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p

Porty

24 gigabitowe sloty RJ45 (Autonegocjacja/Auto-MDI/MDIX)

4 sloty Combo SFP

4 sloty SFP+ 10G (2 wbudowane i 2 opcjonalne sloty 10G SFP+)

1 port konsoli RJ45

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższy (do 100m)

100BASE-FX: MMF, SMF

1000BASE-X: MMF, SMF

10GBASE-LR

10GBASE-SR

Wentylatory

Tak, 4x

Ilość generowanego ciepła

214.96 BTU/h

Zasilanie

AC 100~240V, 50/60Hz

Maks. zużycie energii

63W (220V/50Hz)

Montaż

RACK 1U (uchwyty w komplecie)

Wymiary (szer./dł./wys.)

440x330x44mm (17.32x13x1.73 cala)

Physical Stacking

Konwertery SFP+ i kable miedziane (DAC)

TXM431-SR

TXM431-LR

TXC432-CU1M

TXC432-CU3M

Maksymalna ilość portów Stacking

2 SFP+

Ilość jednostek w stosie

8

Przepustowość portu stakującego

20Gb/s (full-Duplex)

Wydajność

Wydajność przełącznika

128Gb/s

Przepustowość

Do 320Gb/s przy 8 jednostkach w stosie protokołu

Szybkość przekierowań pakietów

95.2Mp/s dla przełącznika samodzielnego

Ramki jumbo

10240B

Tablica adresów MAC

32K

Bufor pakietów

16Mb

Ilość tras

12K

Ilość tras statycznych

256

Ilość interfejsów z adresami IP

128

Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service

Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard 802.1p

8 kolejek priorytetowania

Ustalanie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR

Limitowanie transmisji w zależności od portu, przepływu danych

Voice VLAN

Cechy przełącznika warstwy 2

IGMP Snooping V1/V2/V3

Obsługa protokołu LACP, zgodnie ze standardem 802.3ad (Do 32 grup agregacji, z 8 portami w grupie)

Protokół Spanning Tree STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

TC/Root Protect

Funkcja wykrywania pętli zwrotnych

Kontrola przepływu danych w standardzie 802.3x

Sieci VLAN

Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)

IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów, oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)

adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID

Ustalony zakres czasu

Bezpieczeństwo transmisji

Wiązanie IP-MAC-Port-VID

Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (w zależności od portu/adresu MAC), Radius,Guest VLAN

Ochrona przed atakami DoS

Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Zabezpieczenia portów

Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Cechy przełącznika L3

Maksymalna prędkość przekierowywania adresów IP

Routing statyczny

RIP v1, v2

OSPF v2

ECMP

PIM-SM/PIM-DM/IGMP

Serwer DHCP/DHCP Relay

ARP Proxy

VRRP

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI

SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82

Monitorowanie CPU

Port Mirroring

Synchronizacja czasu SNTP

Zintegrowany protokół NDP/NTDP

Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową

Diagnostyka: test VCT

Logi systemu i publiczne biblioteki MIB

Funkcja duplikowania obrazu

Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

Przełącznik

Kabel zasilający

Instrukcja instalacji

Instrukcja szybkiej instalacji

Płyta CD

Elementy montażowe

Gumowe nóżki

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję