Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Switch gigabitowy, 16-portowy T-1600G-18TS JetStream

Kod produktu: 0004
Dokumenty do pobrania
Instrukcje 2.5 MB
Instrukcje 29.1 MB
Certyfikaty 423.3 KB
Karty katalogowe 224.3 KB
Pobierz wszystkie
Switch gigabitowy, 16-portowy T-1600G-18TS JetStream
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Switch gigabitowy, 16-portowy T-1600G-18TS JetStream
Specyfikacja techniczna


T1600G-18TS
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az

Porty

16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s

(Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)

2 porty SFP 1000Mb/s

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)

1000BASE-X: MMF, SMF

Bezwentylatorowy

Tak

Pobór mocy

Maks.: 12.3W

Zasilanie

AC 100~240V, 50/60Hz

Typ obudowy

RACK 1U (uchwyty w komplecie) / Desktop

Wymiary (S x G x W)

440x180x44mm (17.3x7.1x1.7 cala)

Ilość generowanego ciepła

41.97BTU/h

Wydajność

Przepustowość

36Gbps

Szybkość przekierowań pakietów

26.8Mp/s

Ramki jumbo

9KB

Tablica adresów MAC

8K

Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service

Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP

Obsługa 8 kolejek priorytetowania

Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR

Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych

QoS IPv6

Voice VLAN

Funkcje L2i L2+

Routing statyczny

DHCP Relay

IGMP Snooping V1/V2/V3

Agregacja portów - LACP (Do 8 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda)

STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

Ochrona TC/Root

Wykrywanie połączeń loopback

Kontrola przepływu 802.3x

LLDP, LLDP-MED

Sieci VLAN

Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)

IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2~L4

adres IP, porty TCP/UDP

ACL IPv6

Bezpieczeństwo transmisji

AAA

Port Security

DHCP Snooping

Wiązanie IP-MAC-Port

ARP Inspection

Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Ochrona przed atakami DoS

IPv6

Podwójny stos IPv4/IPv6

MLD Snooping

IPv6 ND

Wykrywanie MTU

ICMPv6

TCPv6/UDPv6

Zastosowania IPv6

Klient DHCPv6

Ping6

Tracert6

Telnet(v6)

IPv6 SNMP

IPv6 SSH

IPv6 SSL

Http/Https

IPv6 TFTP

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI

SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi 

bibliotekami MIB TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Monitorowanie CPU

Port Mirroring

Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP

Diagnostyka: test VCT

Logi systemu, publiczne biblioteki MIB

Dual Image

Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

T1600G-18TS

Kabel zasilający

Instrukcja instalacji

Płyta CD

Zestaw elementów montażowych

Gumowe nóżki

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® XP, Vista™, Windows 7 lub Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

  • 553,50 zł
  • 450,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym

Switch TP-Link T1600G 18TS JetStream

  • interfejs:
    • 16x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX)
    • 2x slot SFP (1000Mbps)
  • przepustowość: 36Gbps
  • zasięg:
    • Ethernet: 100m
    • optyczny: zależny od modułu SFP
  • wielkość tablicy MAC: 8K
  • wielkość ramki jumbo: 9KB
  • typ obudowy: desktop / RACK (uchwyty w zestawie)
  • funkcje przełącznika warstwy 2
  • zarządzanie przez www oraz wiersz poleceń
  • sygnalizacja optyczna LED pracy
  • obsługa: QoS L2/L3/L4, IGMP, standardów SNMP, RMON
  • rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch w sieci
  • zasilanie: AC 100~240V
  • wymiary: 440x180x44mm
  • gwarancja: 24 miesiące

Gigabitowy przełącznik Smart JetStream T1600G-18TS firmy TP-Link wyposażony jest w 16 gigabitowych portów RJ45 oraz 2 slot SFP. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń, QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. Przełącznik T1600G-18TS jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową, wiersz poleceń, oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik T1600G-18TS stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.

Zaawansowane funkcje QoS

Aby umożliwić jednoczesne płynne transmisje danych, głosowe oraz wideo, przełącznik wyposażony jest w rozbudowane funkcje QoS. W celu zapewnienia płynności przesyłania danych administrator może ustalić priorytety transmisji danych w oparciu o priorytet portów, protokoły 802.1P oraz DSCP

 

Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

W celu zwiększenia ilości możliwych zastosowań przełączniki T1600G-18TS wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portówmirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.

 

Obsługa IPv6

T1600G-18TS obsługuje wiele funkcji IPv6, takich jak Podwójny stos IPv4/IPv6, MLD Snooping, PMTU Discovery oraz IPv6 Neighbor Discovery.

 

Rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem

Przełącznik T1600G-18TS jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Oferuje wiele przyjaznych dla użytkownika możliwości zarządzania, takich jak intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową oraz interfejs wiersza poleceń (CLI). Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwiają urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring statusu urządzenia. Przełącznik obsługuje też funkcje Dual Image. 

Specyfikacja techniczna:

T1600G-18TS
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły

IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az

Porty

16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s

(Auto negocjacja/Auto MDI/MDIX)

2 porty SFP 1000Mb/s

Okablowanie sieciowe

10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)

100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)

1000BASE-X: MMF, SMF

Bezwentylatorowy

Tak

Pobór mocy

Maks.: 12.3W

Zasilanie

AC 100~240V, 50/60Hz

Typ obudowy

RACK 1U (uchwyty w komplecie) / Desktop

Wymiary (S x G x W)

440x180x44mm (17.3x7.1x1.7 cala)

Ilość generowanego ciepła

41.97BTU/h

Wydajność

Przepustowość

36Gbps

Szybkość przekierowań pakietów

26.8Mp/s

Ramki jumbo

9KB

Tablica adresów MAC

8K

Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service

Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP

Obsługa 8 kolejek priorytetowania

Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR

Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych

QoS IPv6

Voice VLAN

Funkcje L2i L2+

Routing statyczny

DHCP Relay

IGMP Snooping V1/V2/V3

Agregacja portów - LACP (Do 8 grup agregacji obejmujących do 8 portów każda)

STP/RSTP/MSTP

Filtrowanie/ochrona BPDU

Ochrona TC/Root

Wykrywanie połączeń loopback

Kontrola przepływu 802.3x

LLDP, LLDP-MED

Sieci VLAN

Obsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)

IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN

Listy kontroli dostępu

Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC L2~L4

adres IP, porty TCP/UDP

ACL IPv6

Bezpieczeństwo transmisji

AAA

Port Security

DHCP Snooping

Wiązanie IP-MAC-Port

ARP Inspection

Uwierzytelnianie 802.1x oraz Radius

SSH v1/v2

SSL v2/v3/TLSv1

Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control

Ochrona przed atakami DoS

IPv6

Podwójny stos IPv4/IPv6

MLD Snooping

IPv6 ND

Wykrywanie MTU

ICMPv6

TCPv6/UDPv6

Zastosowania IPv6

Klient DHCPv6

Ping6

Tracert6

Telnet(v6)

IPv6 SNMP

IPv6 SSH

IPv6 SSL

Http/Https

IPv6 TFTP

Zarządzanie

Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI

SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi 

bibliotekami MIB TP-LINK

RMON (grupy 1, 2, 3, 9)

Monitorowanie CPU

Port Mirroring

Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP

Diagnostyka: test VCT

Logi systemu, publiczne biblioteki MIB

Dual Image

Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania

T1600G-18TS

Kabel zasilający

Instrukcja instalacji

Płyta CD

Zestaw elementów montażowych

Gumowe nóżki

Wymagania systemowe

Microsoft® Windows® XP, Vista™, Windows 7 lub Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux

Środowisko pracy

Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)

Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)

Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca

Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję