Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Patchcord optyczny jednomodowy FC-LC 9/125 1m simplex

Kod produktu: 9354FC
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Patchcord optyczny jednomodowy FC-LC 9/125 1m simplex
  • 14,76 zł
  • 12,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym

Patchcord światłowodowy FC-LC SM9/125 simplex

  • złącza: 1x FC - 1x LC
  • jedno włókno jednomodowe - 9/125, G652D
  • długość: 1m
  • niska tłumienność
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

Patchcord światłowodowy jednomodowy FC-LC 9/125 1m simplex to solidnej konstrukcji medium, powszechnie stosowany w technologii optycznej. Umożliwiający w łatwy i bezpieczny sposób połączenie urządzeń z przełącznicami światłowodowymi. Zazwyczaj stosowany w dużych instalacjach w sieciowych: telekomunikacyjnych, monitoringowych, LAN, MAN, WAN. Konstrukcja łącza opiera się na pojedynczym jednomodowym kablu optycznym zakończonym po jednej stronie złączem FC, a po drugiej LC. Długość przewodu wynosi jeden metrZłącza FC wymagane są przy stałych i pewnych połączeniach, wykorzystywane często w aplikacjach telekomunikacyjnych. Gwintowane zakończenia zapewniają niezawodne połączenie pomimo wielokrotnego przełączania. W przypadku złącz LC zastosowano system blokady zatrzaskowej, zabezpieczając połączenie przed przypadkowym wyciągnięciem złącza. Dzięki małym rozmiarom konektora znajduje zastosowanie w miejscach o dużym zagęszczeniu pól przełączeniowych.

 

Poprzednie Następne Zapisz


0

0
Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję