Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Patchcord optyczny jednomodowy LC-LC 9/125 1m simplex

Kod produktu: 1622
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Patchcord optyczny jednomodowy LC-LC 9/125 1m simplex
  • 14,76 zł
  • 12,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .

Patchcord światłowodowy LC-LC SM9/125 simplex

  • złącza: 1x LC - 1x LC
  • jedno włókno jednomodowe - 9/125, G652D
  • długość: 1m
  • niska tłumienność
  • mechanizm zatrzaskowy z blokadą
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

Patchcord optyczny jednomodowy LC-LC SM 9/125 simplex to podwójny kabel optyczny o długości jednego metra, zakończony z każdych stron pół złączką LC. Doskonale nadający się do połączeń w panelach, w przełącznicach pracujących w technologii światłowodowej. Patchcord światłowodowy LC-LC cechuje solidna konstrukcja oraz niska tłumienność. Złącza LC są obecnie najczęściej stosowanymi złączami w świecie transmisji optycznej, często wykorzystywane w miejscach o dużym zagęszczeniu pól przełączeniowych. Charakteryzują się wygodą i pewnością połączenia, dzięki zastosowaniu mechanizmu zatrzaskowego. Dodatkowym atutem jest ochronna blokada zabezpieczająca przed przypadkowym wyciągnięciem patchcorda z urządzenia.

Poprzednie Następne Zapisz


0

0
Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję