Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Patchcord SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G.652D simplex 1m

Kod produktu: 6619/1
Dokumenty do pobrania
Certyfikaty 561.3 KB
Pobierz wszystkie
 Patchcord SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G.652D simplex 1m
Prześlij pytanie dotyczące produktu
 Patchcord SC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G.652D simplex 1m
Specyfikacja techniczna


  SC/UPC - FC/UPC SM SX G652D
 
Złącza 1x SC - 1x FC
Typ szlifu UPC
Typ włókna Jednomodowy (SM)
Rodzaj włókna ITUT-G G.652D
Minimalny promień zgięcia 30 mm
Rozmiar włókna 9/125 µm
Budowa ferruli Ceramiczna
Średnica ferruli 2.5mm
Tłumienność losowa IL ok. 0.15dB
Reflektancja RL >50dB
Ilość cykli pracy >1000
Łączenie złącza Zatrzaskowe (push-pull) - SC
gwintowana tuleja - FC
Powłoka zewnętrzna Polichlorek winylu - PVC
Temperatura pracy -40°C ~ +85°C
  • 12,30 zł
  • 10,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Produkty uzupełniające:

Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC-FC SX G.652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: 1x SC/UPC - 1x FC/UPC
  • łączenie złączy:
    • SC - zatrzaskowe (push-pull)
    • FC - gwintowana tuleja
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: polichlorek winylu (PVC), 3mm - kolor żółty
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • temperatura pracy: -40°C ~ +85°C
  • dostępna długość: 1m

Patchcord optyczny SC/UPC FC/UPC SM 9/125 G652D to krótki odcinek kabla światłowodowego o sprecyzowanej długości, zakończony z jednej strony złączem SC/UPC, natomiast z drugiej złączem FC/UPC.


Włókno jednomodowe

Włókna jednomodowe cechuje niska dyspersja i tłumienność, dzięki czemu nadają się do transmisji na duże odległości. Ze względu na minimum tłumienności w telekomunikacji do przesyłu używa się fal o długości 1550 nm (III okno transmisyjne) i 1310 nm (II okno transmisyjne). Światłowody jednomodowe umożliwiają transmisję w technologii xWDM, co pozwala na osiągnięcie przepływności rzędu Tbit/s.

 

  Przepływ strumienia świetlnego w światłowodzie jednomodowym.

 


Złącze SC

Prostokątny, z ferrulą i montażem typu „push-pull”. Stosowany zarówno dla kabli wielomodowych, jak i jednomodowych. Jedyny rodzaj wtyku, wymieniony w normie EN 50173. Wtyk SC występuje także w wersji dupleksowej (2 połączone ze sobą wtyki).

 

  Wygląd złącza światłowodowego SC.

 

 


Złącza FC

Wkręcany z małym nacięciem pełniącym rolę ochrony przed skręceniem. Dostępny także jako APC. Rzadziej stosowany z kablem wielomodowym, a częściej z jednomodowym.                                                     

 

  Wygląd złącza światłowodowego FC.

 


G.652D - włókno o nieprzesuniętej dyspersji

Najbardziej popularne włókno jednomodowe, zoptymalizowane do pracy na fali o długości 1310nm, gdzie charakteryzuje się zerową dyspersją. Praca w paśmie 1550nm jest możliwa, ale wiąże się z wysoką dyspersją na poziomie 17 ps/nm-km. Dodatkowo włókno G.652D ogranicza negatywne zjawisko tzw. Piku wodnego, czyli zwiększonego tłumienia w paśmie od 1360nm do 1460nm.

 

  Wykres minimalnego promienia zagięcia włókien według typu.

 


Złącze UPC

Złącze UPC posiada płasko spolerowane czoło ferruli. Ze względu na ryzyko uszkodzenia nie można ze sobą parować złącza APC i UPC.


Powłoka PVC

Powłoka kabla wykonana została z polichlorku winylu, który jest mało podatny na uszkodzenia mechaniczne.


Zgodność z normami

Wszystkie pigtaile zostały starannie wykonane i zgodne są z obowiązującymi normami IEC, IEA/TIA. Z powodzeniem stosowane są w sieciach FTTx.


Specyfikacja techniczna:

  SC/UPC - FC/UPC SM SX G652D
 
Złącza 1x SC - 1x FC
Typ szlifu UPC
Typ włókna Jednomodowy (SM)
Rodzaj włókna ITUT-G G.652D
Minimalny promień zgięcia 30 mm
Rozmiar włókna 9/125 µm
Budowa ferruli Ceramiczna
Średnica ferruli 2.5mm
Tłumienność losowa IL ok. 0.15dB
Reflektancja RL >50dB
Ilość cykli pracy >1000
Łączenie złącza Zatrzaskowe (push-pull) - SC
gwintowana tuleja - FC
Powłoka zewnętrzna Polichlorek winylu - PVC
Temperatura pracy -40°C ~ +85°C
Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję