Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Kabel światłowodowy SM 4J G652D DUCT HDPE

Kod produktu: 8192
Dokumenty do pobrania
Certyfikaty 525.5 KB
Pobierz wszystkie
Kabel światłowodowy SM 4J G652D DUCT HDPE
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Kabel światłowodowy SM 4J G652D DUCT HDPE
  • 1,18 zł
  • 0,96 zł
     netto
m.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym

Kabel optyczny, do kanalizacji DUCT G.657D HDPE

  • włókna jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 52mm)
  • dostępna ilość włókien: 4J, 8J, 12J
  • liczba tub: 1 (średnica tuby Ø2mm)
  • elementy wzmacniające: włókna szklane + 2 pręty FRP
  • włókna zabezpieczone żelem hydrofobowym
  • odporność na: czynniki chemiczne i substancje, gryzonie, wilgoć
  • powłoka: polietylen (HDPE) - kolor czarny
  • przystosowany do instalacji:
    • w systemach kanalizacyjnych
  • maksymalna siła naciągu: do 1kN
  • wytrzymałość na nacisk: do 1kN
  • temperatura użytkowania: -30°C ~ +70°C
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • średnica zewnętrzna kabla: 5.2mm

 

Budowa kabla światłowodowego DUCT.  

Charakterystyka kabla

Kabel światłowodowy DUCT to przewód o jednotubowej konstrukcji i małej średnicy (5.2mm). Wzmocniony został włóknami szklanymi oraz dwoma prętami FRP (Fiber Reinforced Polymer – polimer zbrojony włóknami) zatopionymi w warstwie zewnętrznej. Dodatkowo dla ułatwienia ściągnięcia zewnętrznej powłoki przewodu zastosowany został jeden ripcord. W tubie z włóknami światłowodowymi znajduje się żel hydrofobowy, który chroni je przed wilgocią oraz wibracjami. Zastosowano jednomodowe włókna w standardzie G.652D o obniżonym wpływie działania jonów –OH (Zero Water Peak). Kabel jest całkowicie dielektryczny, charakteryzujący się dobrą wytrzymałością na rozciąganie i nacisk. Powłoka zewnętrzna wykonana została z polietylenu (HDPE, kolor czarny) o dużej gęstości wykazującego się wysoką odpornością na czynniki chemiczne i substancje.

     
     

Włókno jednomodowe

Włókna jednomodowe cechuje niska dyspersja i tłumienność, dzięki czemu nadają się do transmisji na duże odległości. Ze względu na minimum tłumienności w telekomunikacji do przesyłu używa się fal o długości 1550 nm (III okno transmisyjne) i 1310 nm (II okno transmisyjne). Światłowody jednomodowe umożliwiają transmisję w technologii xWDM, co pozwala na osiągnięcie przepływności rzędu Tbit/s.

 

  Przepływ strumienia świetlnego w światłowodzie jednomodowym.

Główne cechy

Ilość włókien 4J 8J 12J
Rodzaj włókna G.652D G.652D G.652D
Ilość tub 1 1 1
Średnica kabla 5.2mm 5.2mm 5.2mm
Średnica tuby 2mm 2mm 2mm
Średnica pręta FRP 0.58mm 0.58mm 0.58mm
Waga (kg/km) 23 23 23

 

Parametry wytrzymałościowe

  Norma 4J 8J 12J
Wytrzymałość na rozciąganie IEC 60794-1-2-E1 1000N 1000N 1000N
Wytrzymałość na zgniatanie IEC 60794-1-2-E3 1000N 1000N 1000N
Wytrzymałość na skręcanie IEC 60794-1-2-E7 100 (5 cykli, +/-180°) 100 (5 cykli, +/-180°) 100 (5 cykli, +/-180°)
Minimalny promień gięcia przewodu IEC 60794-1-2-E11 52mm 52mm 52mm
Temperatura pracy IEC 60794-1-2-F1 -25°C ~ +70°C -25°C ~ +70°C -25°C ~ +70°C

 



Zastosowanie kabla optycznego

Kabel światłowodowy DUCT to profesjonalne rozwiązanie transmisji danych, prowadzonych drogą optyczną. Wykorzystywany w licznych przedsięwzięciach sieciowych, gdzie ważną rolę odgrywa szybkość oraz ochrona przesyłu informacji na dużą odległość. Doskonale nadaje się do układania w kanalizacjach.

 

  Przykładowe zastosowanie przewodu DUCT.
Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję