Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Kabel światłowodowy SM 1J G657A2 microADSS TPU

Kod produktu: 6266
Dokumenty do pobrania
Certyfikaty 528.5 KB
Pobierz wszystkie
Kabel światłowodowy SM 1J G657A2 microADSS TPU
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Kabel światłowodowy SM 1J G657A2 microADSS TPU
  • 0,89 zł
  • 0,72 zł
     netto
m.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Produkty uzupełniające:

Kabel optyczny, samonośny microADSS G.657A2 TPU

  • włókna jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.657A2 (promień gięcia - min. 30mm)
  • dostępna ilość włókien: 1J, 2J
  • liczba tub: 1
  • elementy wzmacniające: włókna aramidowe
  • włókna zabezpieczone żelem hydrofobowym
  • odporność na: promieniowanie UV, pękanie i rozrywanie, wilgoć
  • powłoka: termoplastyczny poliuretan (TPU) - kolor czarny
  • przystosowany do instalacji:
    • w sieciach napowietrznych (przęsła do 40m)
  • maksymalna siła naciągu: 500N
  • wytrzymałość na nacisk: 500N/100mm
  • temperatura użytkowania: -30°C ~ +60°C
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • średnica zewnętrzna kabla: 3mm

 

Budowa kabla światłowodowego microADSS.  

Charakterystyka kabla

Kabel światłowodowy microADSS to przewód samonośny o lekkiej jednotubowej konstrukcji i małej średnicy (3mm). Powłoka została wykonana z tworzywa sztucznego TPU (termoplastyczny poliuretan) całkowicie dielektrycznego, odpornego na pękanie, rozrywanie, promienie UV oraz niepochłaniającego wilgoci. Włókna aramidowe wzmacniają właściwości mechaniczne i stanowią element nośny w instalacjach napowietrznych. Ścisła tuba pełni dodatkową funkcję ochronną włókien światłowodowych. Zastosowany typ włókna G.657A2 jest kompatybilny z powszechnie stosowanymi włóknami G.652D, a minimalny promień gięcia to 30mm.

 

     
     

Włókno jednomodowe

Włókna jednomodowe cechuje niska dyspersja i tłumienność, dzięki czemu nadają się do transmisji na duże odległości. Ze względu na minimum tłumienności w telekomunikacji do przesyłu używa się fal o długości 1550 nm (III okno transmisyjne) i 1310 nm (II okno transmisyjne). Światłowody jednomodowe umożliwiają transmisję w technologii xWDM, co pozwala na osiągnięcie przepływności rzędu Tbit/s.

 

  Przepływ strumienia świetlnego w światłowodzie jednomodowym.

Główne cechy

Ilość włókien Rodzaj włókna Średnica kabla (mm) Waga (kg/km)
1 G.657A2 3 9
2 G.657A2 3 9

 

Parametry wytrzymałościowe

  Norma 1J 2J
Wytrzymałość na rozciąganie IEC 60794-1-2-E1 500N 500N
Wytrzymałość na zgniatanie IEC 60794-1-2-E3 500N/100mm 500N/100mm
Wytrzymałość na skręcanie IEC 60794-1-2-E7 30 (5 cykli, +/-180°) 30 (5 cykli, +/-180°)
Minimalny promień gięcia przewodu IEC 60794-1-2-E11 30mm 30mm
Temperatura pracy IEC 60794-1-2-F1 -30°C ~ +60°C -30°C ~ +60°C

 



Zastosowanie kabla optycznego

Samonośny kabel światłowodowy microADSS to profesjonalne rozwiązanie transmisji danych, prowadzonych drogą optyczną. Wykorzystywany w licznych przedsięwzięciach sieciowych, gdzie ważną rolę odgrywa szybkość oraz ochrona przesyłu informacji na dużą odległość. Doskonale nadaje się do stosowania w systemach napowietrznych.

 

  Przykładowe zastosowanie przewodu microADSS.
Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję