Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Adapter światłowodowy MM OM3 SC duplex

Kod produktu: 5345
Dokumenty do pobrania
Certyfikaty 447.3 KB
Pobierz wszystkie
Adapter światłowodowy MM OM3 SC duplex
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Adapter światłowodowy MM OM3 SC duplex
Specyfikacja techniczna


  SC MM OM3 Duplex
 
Złącza 2x SC/PC - 2x SC/PC lub 2x SC/UPC - 2x SC/UPC
Obsługa włókna Wielomodowe (MM 50/125 - OM3)
Budowa Duplex (podwójny)
Straty wtrąceniowe IL <0.2dB
Ilość cykli pracy >1000
Budowa tulei ferruli Ceramiczna
Średnica ferruli 2.5mm
Obudowa Tworzywo sztuczne
Kolor Turkusowy
Rodzaj mocowania przewodów Zatrzaskowo (push-pull)
Montaż Uchwyty zatrzaskowe oraz otwory na śruby M2
Temperatura pracy -40°C ~ +80°C
Waga 6g
Wymiary (szer./dł./wys.) 25x27x9mm
Wymiary


Wymiary adaptera światłowodowego.

  • 2,09 zł
  • 1,70 zł
     netto
  • 1szt
    2,09 zł
  • 1op (20 szt)
    41,00 zł
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Produkty uzupełniające:

Adapter wielomodowy OM3 duplex SC/PC

  • adapter dla złącz: 2x SC/PC - 2x SC/PC
  • obsługa włókna: wielomodowe (MM - OM3)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • zaślepki transparentne (przeźroczyste)
  • średnica ferruli: 2.5mm
  • straty wtrąceniowe: <0.2dB
  • metalowe zatrzaski oraz kołnierz z otworami na śruby
  • temperatura pracy: -40°C ~ +80°C
  • wymiary: 25x27x9mm (szer./dł./wys.)
  • gwarancja: 24 miesiące

Adapter wielomodowy SC to pomocne akcesorium technologii światłowodowej, umożliwiające połączenie czterech lub dwóch par przewodów optycznych, posiadających włókna wielomodowego OM3 zakończone tylko złączami SC/PC.


Niskie tłumienie połączenia

Adapter łączy w sobie wysoką precyzję centrowania łączonych ferrul o średnicy 2.5mm oraz bardzo niskie tłumienie na stworzonym połączeniu.


Zaślepki transparentne

Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest zastosowanie transparentnych zaślepek. Przy użyciu lokalizatora wizualnego można w bardzo prosty sposób zidentyfikować włókno światłowodowe.


Wygodna instalacja

Dodatkowo adapter światłowodowy wyposażony został w uchwyty zatrzaskowe oraz otwory na śruby M2, które zapewniają wygodny montaż jak i demontaż.


 

Zastosowanie adaptera światłowodowego

Adapter optyczny charakteryzuje się wysoką jakością wykonania oraz małym rozmiarem. Znajduje zastosowanie w budowie sieci światłowodowych, głównie w przełącznicach światłowodowych, skrzynkach, mufach i gniazdach abonenckich gdzie pełni rolę łącznika pomiędzy pigtailami przyspawanymi do kabla światłowodowego z patchcordami.

Specyfikacja techniczna:

  SC MM OM3 Duplex
 
Złącza 2x SC/PC - 2x SC/PC lub 2x SC/UPC - 2x SC/UPC
Obsługa włókna Wielomodowe (MM 50/125 - OM3)
Budowa Duplex (podwójny)
Straty wtrąceniowe IL <0.2dB
Ilość cykli pracy >1000
Budowa tulei ferruli Ceramiczna
Średnica ferruli 2.5mm
Obudowa Tworzywo sztuczne
Kolor Turkusowy
Rodzaj mocowania przewodów Zatrzaskowo (push-pull)
Montaż Uchwyty zatrzaskowe oraz otwory na śruby M2
Temperatura pracy -40°C ~ +80°C
Waga 6g
Wymiary (szer./dł./wys.) 25x27x9mm
Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję