Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Kabel światłowodowy A/I-DQ(ZN)BH SM 12E 9/125 LSOH

Kod produktu: 9074
Dokumenty do pobrania
Karty katalogowe 147.0 KB
Pobierz wszystkie
Kabel światłowodowy A/I-DQ(ZN)BH SM 12E 9/125 LSOH
Prześlij pytanie dotyczące produktu
Kabel światłowodowy A/I-DQ(ZN)BH SM 12E 9/125 LSOH
  • 5,76 zł
  • 4,68 zł
     netto
m.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym

Przewód światłowodowy A/I-DQ(ZN)BH SM12E9/125

  • 12 włókien jednomodowych
  • do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych
  • włókna zabezpieczone żelem tiksotropowym
  • odporność na: wilgoć, gryzonie i promieniowanie UV
  • średnica kabla: 7.8mm
  • powłoka: bezhalogenowa, czarna
  • tuba: centralna wielowłóknowa
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx
  • wzmocnienie z przędzy szklanej
  • temperatura pracy: -25 ~ +70°C
  • temperatura instalacji: -5 ~ +50°C
  • gwarancja: 24 miesiące

Uniwersalny kabel światłowodowy SM 12E 9/125 to wysokiej jakości rozwiązanie transmisji danych, które umożliwia przesył informacji za pomocą impulsu światła z wykorzystaniem 12 włókien jednomodowych zlokalizowanych we wnętrzu przewodu w tubie centralnej. Prezentowany światłowód dzięki dużej wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne doskonale nadaje się do montażu wewnątrz budynków i na otwartych przestrzeniach. Przewód można układać w kanalizacjach, rurach kablowych, bezpośrednio w ziemi lub poprzez podwieszanie. Wykorzystywany jest w licznych przedsięwzięciach sieciowych, gdzie ważną rolę odgrywa szybkość oraz ochrona przesyłu informacji na dużą odległość.

Włókna jednomodowe

Włókna jednomodowe odznaczają się niską dyspersją i tłumiennością, przez co nadają się do transmisji długodystansowej. Najmniejsza tłumienność (spadek sygnału) występuje przy pewnych długościach fali świetlnej – tak zwanych oknach transmisyjnych: 1310 nm (II okno transmisyjne) i 1550 nm (III okno transmisyjne). Włókna jednomodowe umożliwiają transmisje w technologii xWDMktóra czyni realną przepływność danych na poziomie Tb/s. W swojej ofercie proponujemy najbardziej popularny rodzaj włókien jednomodowych czyli z nieprzesuniętą dyspersją typu „matched cladding”.

Szczegółowy opis kabla A/I-DQ(ZN)BH

  • A/I - uniwersalny
  • D - tuba centralna wielowłóknowa, żelowana
  • Q - uszczelnienie suche 
  • ZN - wzmocnienie dielektryczne
  • B - zapora antygryzoniowa z włókna szklanego
  • H - powłoka bezhalogenowa
 

Specyfikacja kabla światłowodowego.

Rys.1 Specyfikacja kabla.

Charakterystyka

Przewód optotelekomunikacyjny A/I-DQ(ZN)BH wyróżnia się dobrymi cechami wytrzymałościowymi i technicznymi, dzięki czemu uzyskał zgodność z szeregiem norm określających szczegółowe wymagania wobec światłowodów. Kabel z zewnątrz otoczony został powłoką wykonaną z tworzywa bezhalogenowego chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz rozpowszechnianiem się ognia. Wysoka odporność na zakłócenia elektromagnetyczne zapewnia mu również możliwość montażu w pobliżu instalacji elektrycznych. 

Przekrój przez kabel światłowodowy

Rys.2 Budowa kabla optotelekomunikacyjnego.

Poprzednie Następne Zapisz

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję