Czy na pewno chcesz usunąć produkt z koszyka?

Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie produkty z koszyka?

Znaleziono produktów: 6
Wyczyść filtry

pokaż filtry ukryj filtry

Wielomodowe
zwiń

Specjalistyczne odcinki wielomodowego kabla światłowodowego zakończone po jednej stronie złączem, pozwalające na połączenia instalacji za pomocą specjalistycznego spawu światłowodowego nazywane są pigtailami wielomodowymi. Zastosowane w nich włókna wielomodowe zapewniają pełną kompatybilność z istniejącymi sieciami światłowodowymi, dając jednocześnie szeroki zakres zastosowań. Mogą być wykorzystywane w budowie sieci transmisji światłowodowych, na zakończeniach kabli abonenckich, przełącznicach oraz w puszkach klienckich.

Dbałość o detale i wysoka jakość wykonania

Wielomodowe pigtaile z oferty naszego sklepu cechują się niską tłumiennością, a także powłoką LSZH, zapewniającą niewydzielanie szkodliwych gazów w trakcie ewentualnych pożarów. Wszystkie pigtaile zostały wykonane zgodnie z obowiązującym normami IEC, EIA/TIA, przez co z powodzeniem mogą być stosowane w sieciach FTTx. Ponadto pigtaile optyczne te zostały wyprodukowano z najwyższą dbałością o detale z wykorzystaniem ceramicznej ferruli.

Pigtail optyczny SC/UPCWielomodowy pigtail optyczny ST/PC

Różnorodne złącza pigataili

W zależności od potrzeb naszych klientów oferujemy pigtaile typu multimode zakończone złączami typu: LC/PC, SC/PC, SC/UPC, ST/PC oraz LC/UPC. Przewody wyposażone są w różnorodne włókna wielomodowe, na przykład MM OM3, 50/125 μm. W wielu wariantach kolorystycznych oraz długościach.

Kod: 5534/1

Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) SC OM3

  • jedno włókno wielomodowe MM OM3, 50/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.657
  • typ złącza: SC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor turkusowy
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m lub 2m
Porównaj Obserwuj
Pigtail optyczny SC/UPC MM 50/125 OM3 1m
  • 4,16 zł
  • 3,38 zł
     netto
  • 1szt
    4,16 zł
  • 1op (12 szt)
    48,96 zł
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Pigtail optyczny SC/UPC MM 50/125 OM3 1m
Pigtail optyczny SC/UPC MM 50/125 OM3 1m
Kod: 5534/1
Złącze: SC, Włókno: Wielomodowe (MM OM3), Kategoria włókna: OM3
  • 4,16 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Pigtail optyczny SC/UPC MM 50/125 OM3 1m
Złącze: SC
4,16 zł
3,38 zł
 netto
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Porównaj Obserwuj
Kod: 7312

Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) LC OM2

  • jedno włókno wielomodowe MM OM2, 50/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.651.1
  • typ złącza: LC/PC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 2m
Porównaj Obserwuj
Pigtail optyczny LC/PC MM 50/125 OM2 2m
  • 5,54 zł
  • 4,50 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Pigtail optyczny LC/PC MM 50/125 OM2 2m
Pigtail optyczny LC/PC MM 50/125 OM2 2m
Kod: 7312
Złącze: LC, Włókno: Wielomodowe (MM OM1/OM2), Kategoria włókna: OM2
  • 5,54 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Pigtail optyczny LC/PC MM 50/125 OM2 2m
Złącze: LC
5,54 zł
4,50 zł
 netto
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Porównaj Obserwuj
Kod: 8205

Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) FC OM2

  • jedno włókno wielomodowe MM OM2, 50/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.651.1
  • typ złącza: FC/PC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor pomarańczowy
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 2m
Porównaj Obserwuj
Pigtail optyczny FC/PC MM 50/125 OM2 2m
  • 7,38 zł
  • 6,00 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Pigtail optyczny FC/PC MM 50/125 OM2 2m
Pigtail optyczny FC/PC MM 50/125 OM2 2m
Kod: 8205
Złącze: FC, Włókno: Wielomodowe (MM OM1/OM2), Kategoria włókna: OM2
  • 7,38 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Pigtail optyczny FC/PC MM 50/125 OM2 2m
Złącze: FC
7,38 zł
6,00 zł
 netto
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Porównaj Obserwuj
Kod: 8094

Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) ST OM2

  • jedno włókno wielomodowe MM OM2, 50/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.651.1
  • typ złącza: ST/PC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor zielony
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 2m
Porównaj Obserwuj
Pigtail optyczny ST/PC MM 50/125 OM2 2m
  • 7,50 zł
  • 6,10 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Pigtail optyczny ST/PC MM 50/125 OM2 2m
Pigtail optyczny ST/PC MM 50/125 OM2 2m
Kod: 8094
Złącze: ST, Włókno: Wielomodowe (MM OM1/OM2), Kategoria włókna: OM2
  • 7,50 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Pigtail optyczny ST/PC MM 50/125 OM2 2m
Złącze: ST
7,50 zł
6,10 zł
 netto
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Porównaj Obserwuj
Kod: 6525

Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) LC OM1

  • jedno włókno wielomodowe MM OM1, 62.5/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.651
  • typ złącza: LC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 2m
Porównaj Obserwuj
Pigtail optyczny LC/UPC MM 62.5/125 OM1 2m
  • 8,22 zł
  • 6,68 zł
     netto
szt.
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Pigtail optyczny LC/UPC MM 62.5/125 OM1 2m
Pigtail optyczny LC/UPC MM 62.5/125 OM1 2m
Kod: 6525
Złącze: LC, Włókno: Wielomodowe (MM OM1/OM2), Kategoria włókna: OM1
  • 8,22 zł
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Pigtail optyczny LC/UPC MM 62.5/125 OM1 2m
Złącze: LC
8,22 zł
6,68 zł
 netto
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Porównaj Obserwuj
Brak w magazynie
Kod: 6305

Pigtail światłowodowy, wielomodowy (MM) SC OM1

  • jedno włókno wielomodowe MM OM1, 62.5/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.651
  • typ złącza: SC/PC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - kolor biały
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m
Porównaj Obserwuj
Pigtail optyczny SC/PC MM 62.5/125 OM1 1m
  • 7,13 zł
  • 5,80 zł
     netto
Ten produkt nie jest sprzedawany pojedynczo. Minimalna ilość aby zrealizować zamówienie to .
Powiadom o dostępności
Produkt wielkogabarytowy Odbiór w sklepie stacjonarnym
Pigtail optyczny SC/PC MM 62.5/125 OM1 1m
Pigtail optyczny SC/PC MM 62.5/125 OM1 1m
Kod: 6305
Złącze: SC, Włókno: Wielomodowe (MM OM1/OM2), Kategoria włókna: OM1
  • 7,13 zł
Powiadom o dostępności
Pigtail optyczny SC/PC MM 62.5/125 OM1 1m
Złącze: SC
7,13 zł
5,80 zł
 netto
Powiadom o dostępności
Porównaj Obserwuj
koniec produktów

Twój koszyk Realizacja zamówienia Weryfikacja danych Potwierdzenie

Twój koszyk jest pusty

Rejestracja nowego klienta

Poznaj korzyści rejestracji w naszym sklepie:

    • Wsparcie i obsługę techniczną

    • Szybki kontakt z naszymi pracownikami

    • Łatwy przebieg zakupów

    • Dostęp do certyfikatów i instrukcji
      obsługi technicznej

    • Dostęp do przydatnych programów

    • Dostęp do cen hurtowych

    • Dostęp do materiałów reklamowych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuję